Hakkımda

Yeni blog açılınca yapılacaklara dair ne kadar rehber okuduysam hepsi, bir iletişim, bir de hakkında sayfası oluşturmayı öneriyor. Çoğu kişi de en zorlandığı kısmın burası olduğunu söylüyor, hak verdim. Buraya ne yazacağımın bir önemi olmamalı aslında. Çünkü buraya herhangi bir okuyucunun gelmesini beklemiyorum.

Neminis kelime anlamıyla hiç kimse demek, aynı şekilde filimden bildiğimiz Nemo‘da aynı anlama geliyor. Umarım değinmek istediğim konuyu anlamışsınızdır. Burayı bir günlükten farklı kullanmayacağımı düşünüyorum, ne kadar okur gelir hiç bilmiyorum. Umarım yazandan çok yazılanlara odaklanılan bir ortam olur burası.

Hayattan, yaşamaktan zevk alan bir insan değilim, gerçi son zamanlarda biraz daha iyiye gitti bu durum ama genel anlamda konuşuyorsak, hâlâ değilim. Müzik dinlemesini çok severim meselâ, bunu söyleyebilirim size. Bilgisayar oyunları oynamasını da çok severim ama bilgisayarım artık eskidi, eskisi kadar oyun kaldırmıyor. İyi olsaydı PUBG oynardım meselâ, güzel oyun.

Kendimden bu kadar bahsetmem bile yeter bence, çünkü benimle bir işiniz olmayacak, yazdıklarımla olacak. Buraya neler yazacağımı önceden hiç kestirmedim ama dediğim gibi günlük olarak kullanabilirim; gün içinde yaşadıklarımı, düşündüklerimi… Eğer olağandışı bir şey yaşarsam/yaparsam onu da yazabilirim belki. Kitap bitirebilirim, film izleyebilirim, bir yer gezmiş olabilirim ya da yeni bir müzik keşfetmiş olabilirim.

Bakıp göreceğiz.